• Podľa odborov

          • Hudobný odbor

          • Festival Eugena Suchoňa, Pezinok

            Zápotočný Pavol Bohdan

            laureát festivalu

            Kočalková

            Hnúšťanský akord – krajské kolo

            Halajová Nikola

            Frátriková Dorota

            Valčová Magdaléna Mária

            2. miesto, kategória B

            Lepiešová

            24. ročník Regionálnej klavírnej prehliadky

            Lisá Tamara

            1. miesto, I. kategória

            Šutáková

            Nemcová Lara

            1. miesto, II. kategória

            Šimonová

            Žiaková Eva

            2. miesto, III. kategória

            Lepiešová

            Pindurová Laura

            3. miesto, III. kategória

            Kočalková

            Boba Dominik

            3. miesto, III. kategória

            Paľovčíková

            Kecerová Michelle

            1. miesto, IV. kategória

            Šutáková

            Malý Jakub

            2. miesto, IV. kategória

            Šutáková

            Zápotočný Pavol Bohdan

            1. miesto, V. kategória

            absolútny víťaz

            Kočalková

            XXI. ročník regionálnej speváckej súťaže „Stančekova Prievidza“

            Škrovinová Laura

            strieborné pásmo, 1. kategória

            Pónyová

            Záhorová Kristína

            strieborné pásmo, 2. kategória

            Moravčíková

            Regionálna súťaž „Vokálna jar“ – Kysucké Nové Mesto

            Gendár Peter

            zlaté pásmo, 1. kategória

            Moravčíková

            Chytilek Matej

            bronzové pásmo, 1. kategória

            Záhorová Kristína

            bronzové pásmo, 2. kategória

            8. ročník medzinárodnej súťaže „Broumovská klávesa“

            Zápotočný Pavol Bohdan

            2. miesto, 2. kategória

            Kočalková

            Celoslovenská klavírna prehliadka "Hviezdy hrajú srdcom" v Ružomberku

            Nemcová Lara

            bronzové pásmo, II. kategória

            Šimonová

            Kecerová Michelle

            strieborné pásmo, IV. kategória

            Kočalková

            Zápotočný Pavol Bohdan

            zlaté pásmo, víťaz, V. kategória

            Kočalková

            IX. ročník regionálnej súťaže „Biela Orava“

            Majdiš Hugo

            1. miesto, 1. kategória

            Brisuda

            Stehlík Ján

            3. miesto, 5. kategória

            XVII. ročník regionálnej speváckej súťaže „Mladí speváci“

            Grendár Peter

            zlaté pásmo, 1. kategória

            Moravčíková

            Záhorová Kristína

            zlaté pásmo, 2. kategória

            Priehradný Michal

            zlaté pásmo, 3. kategória

            IX. ročník celoslovenskej gitarovej súťaže v Prievidzi

            Rychtárech Juraj

            zlaté pásmo, kategória A3

            Nemec

            Mičko Samuel

            strieborné pásmo, kategória B1

            Cuna Lukáš

            strieborné pásmo, kategória B3

            Gregušová Lea

            zlaté pásmo, kategória B1

            Gardlíková

            Babíková Zuzana

            zlaté pásmo, kategória C2

            Dujsíková Adela

            zlaté pásmo, kategória D1

            Stehlík Ján

            zlaté pásmo, kategória B1

            Brisuda

            Majdiš Hugo

            zlaté pásmo, kategória A1

            Korman Filip

            strieborné pásmo, kategória B3

            Lahutová

            Celoslovenská súťaž mládežníckych skupín „Žarnovické pódium“

            kapela GOOD FOOD

            1. miesto, kategória A2

            Frátrik, Lepieš

            Celoslovenská súťaž mládežníckych skupín „Kremnické Laso“

            kapela GOOD FOOD

            2. miesto, kategória B2

            Frátrik, Lepieš

            Celoslovenská súťaž v štvorručnej hre na klavíri „Schneiderova Trnava“

            Malá Anna

            Olasová Veronika

            zlaté pásmo, III. kategória

            Šutáková

            Celoslovenská súťaž v hre na bicích nástrojoch „Borákova Prievidza“

            Belová Zoe

            strieborné pásmo

            Frátrik

            Kováč Viliam

            strieborné pásmo

            Celoslovenská súťaž v hre na bicích nástrojoch v Nových Zámkoch

            Belová Zoe

            strieborné pásmo

            Frátrik

            Medzinárodná klavírna súťaž „Piano Talents for Europe“

            Zápotočný Pavol Bohdan 

            1. miesto, III. kategória

            Kočalková

            IX. ročník medzinárodnej interpretačnej súťaže „Rajecká hudobná jar“

            Zápotočný Pavol Bohdan 

            Cena Hudobného centra

            Kočalková

            Festival komornej hry v Čadci

            Gregušová Lea

            Timková Simona

            strieborné pásmo

            Gardlíková

            Gitarový festival Giraltovce 2018

            Stehlík Ján

            zlaté pásmo

            Brisuda

            Majdiš Hugo

            strieborné pásmo

      • Kontakt

        • Základná umelecká škola v Martine
        • zusmartin@zusmartin.sk
        • +421 43 4133480
        • P. Mudroňa 6, 036 01 Martin
        • 37811819
    • Staňte sa naším fanúšikom

      • Prihlásenie