• Školský rok 2016/2017

• KLAVÍRNA ORAVA 2017

• 25.05.2017 13:16
        • Základná umelecká škola Ivana Ballu v Dolnom Kubíne v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy výskumu usporiadala 21. ročník Hudobného festivalu Ivana Ballu, ktorý sa konal v dňoch 9. – 12. 5. 2017. Súčasťou festivalu bola medzinárodná súťaž Klavírna Orava Kláry Havlíkovej, určenej pre poslucháčov základných umeleckých škôl.
        • Našu školu reprezentoval v III. kategórii Pavol Bohdan Zápotočný. Odborná porota zložená z pedagógov slovenských konzervatórií a zároveň aj Akadémie umení v Banskej Bystrici udelila Pavlovi Bohdanovi ~ 1. miesto a na slávnostnom vyhodnotení výsledkov si z rúk predsedkyne poroty Doc. Evy Cáhovej prevzal titul • LAUREÁTA • celej súťaže.

Blahoželáme Bohdanovi a jeho p. učiteľke Karle Kočalkovej ku vynikajúcemu úspechu.

Fotografie zo súťaže nájdete vo fotoalbume.